Üyelik Sözleşmesi

Kayıt Olurken Bu Sözleşmeyi Okumanızı Tavsiye Ederiz.

1. Bu bir private serverdir profesyonel bir ekip çalışması bulunmamaktadır o nedenle her soruna anında müdahale edilemez, müdahele edilmesi bizi aşmayan birşey ise müdahale edilmesinin anında veya kısa sürede yapılması beklenilemez ve istenilemez. Sorunun boyutuna ve durumuna göre müdahale ve düzeltme süreci kısa da olabilir uzun da olabilir. Bu Konuda Sabırlı Olmanız Önemle Rica Olunur.

2. Private serverlarda her an herşey olabilir, server geri alınabilir, server çökebilir, itemleriniz gidebilir üyelikleriniz silinebilir.Herşeyin her an olması mümkündür. Sonradan bahsi geçen oluşabilecek sorunlar nedeni ile hiç kimsenin şikayet etme, itiraz etme ve hak talep etme gibi bir hakkı
bulunmamaktadır !!!

3. Bu oyuna başlayacak herkes kendi char bilgi ve güvenliğinden sorumludur. Char çalınması, char soyulması , hacklenme gibi olaylar yaşamak istemiyorsanız Lütfen Hiç kimseye Karakter Bilgilerinizi Vermeyin.Kendisini GM Olarak Tanıtan Şahıslara İnanmayınız. GM'ler Sizden İtem yada Karakter Bilgisi İstemezler. Ücretsiz Coin Kazan Bakiye Kazan Gibi Sitelere Giris Yapmayınız. Böle Olaylar Gerçekleştiği Zaman Kesinlikle
TurkSRo Sorumlu Değildir.

4. Bu oyuna harcanan paralar bu serveri ayakta tutmak ve geliştirmek için kullanılmaktadır bir nevi yatırdığınız paralar bağış niteliği taşımaktadır bu nedenle yatırdığınız para için size ayrıcalık yapılmasını bekleyemez ve yatırdığınız paranın herhangi bir sorun durumunda
geri iadesini talep edemezsiniz.

5. Hiç bir private serverin kapanmama garantisi yoktur. Her private serverin ileride oluşabilecek durum ve koşullar nedeni ile kapanma riski bulunmaktadır. Ki böyle bir durum oluştuğunda kesinlikle hiç bir hak talep edemez suçlamada ve itirazda bulunamazsınız.

6. Server Yönetimi gerektiği takdirde bir oyuncuyu süresiz veya belirli bir süreliğine mazeret göstermeksizin oyundan uzaklaştırma hakkını saklı tutar.


7. Server Yönetimi gerektiği zaman üyelik sözleşmesine yeni kural ekleme, düzenleme, silme gibi tüm hakları saklı tutar.

8. 
Silk,İtem vs. gibi eşyaları satın aldığınızda bu eşyaları geri isteme,değiştirme veya oyun kapandığında
geri iade edilmesi söz konusu bile olamaz. Bunları kendi arzunuz içerisinde zevkiniz için almış bulunmaktasınız.

9. 
Server'den satın alacağım(aldığım), silk,item vs. gibi eşyaları kendi arzumla aldığımı ve para iadesini hiç bir şekilde yapmayacağımı veya şikayet etme hakkım olmadığını beyan ederim.

10. Üyeler bu sözleşmeyi onaylandıktan ve kayıt formunu doldurduktan sonra oyuna üye olmuş ve sözleşmeye uymayı taahhüt etmiş kabul edilir.

TurkSRo Oyun İçi Genel Kurallar Ve Bilgilendirmeler

1. Ana,Bacı,Baba'ya Edilen Küfürler Sorgusuz Süresiz Ban Sebebidir. Tekrarı Gibi Durumlarda Hesaplar Delete Moduna Alınır.

2. İnsanları Küfür Etmeye Kışkırtanlarda 1 Hafta Uzaklaştırma Alırlar. (Kullanıcılardan 3 den fazla Görüntülü Şikayet Doğrultusunda işleme Alınır) 

     A. Allah'a Küfür ve Hakaret edenler SINIRSIZ uzaklaştırma (BAN) Alır Bunların SS lerini BURADAN Yollayınız. 
     B. Sizlere Kişisel küfür Ve Argo Sözler Sarf Ediliyorsa Bu konu İçin : Kullanıcı Hesaplarınızdan Karşı Kullanıcıyı Engelleyebilirsiniz.
     C. [GM] 'Lere Yapılan Küfür,Hakaret Sorgusuz 1 AY Ban Sebebidir. [Caydırıcı olma Sebebi İle - Israrcı Olunursa Üyelik Sözleşmemiz Kanıt Olarak Alınarak "
26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan " İnternet Ortamında Yapılan Kumar Oynanması - Şahsa Hakaret " Gibi Nedenlerden Dolayı Hakkınızda Suç Duyurusu Açılacaktır. 

 
Yönetim ekibine karşı kötü söz içerikli mesaj yazan,oyun hakkında karalayıcı sözler sarf eden,oyuncuları veya oyuncuyu aşırı derecede rahatsız eden veya edenler,yönetimi Dolandırma/Kandırma yoluna başvuran oyunculara direkt olarak Bir Önce ki Kural İşlemi Yapılacaktır.
 
Bir Oyuncu Topladığı TL Coinleri Başka Bir Oyuncuya Ücret Karşılığında SATAMAZ. (TL Coin'leri iteme cevirmiş olan Oyuncular ise itemleri Sadece Forum Aracılığı İle Satabilir Oyun içinde Reklam Yapmak Kesinlikle Yasaktır.) AKSİNİ YAPAN ALICI VE SATICININ TÜM KARAKTERLERİNE SINIRSIZ BAN UYGULANIR.

2. Dolandırma ve karakter çalınma olayları Eğer dolandırıldıysanız veya karakteriniz soyulduysa ve gerekli kanıtlarınız varsa oluşturulacak şikayet formunu doldurup göndermelisiniz. Eğer kanıtlarınız yeterli görülür ise sizi dolandıran kişiye ait tüm karakterler sınırsız olarak banlanır. Fakat çalınan eşyalarınız ve oyun paralarınız geri verilmez. Bu yüzden güvenmediğiniz kişiler ile alışveriş yapmayın, bilgilerinizi (Şifre) paylaşmayın ve güvenmediğiniz kişilerle dosya paylaşımı yapmayınız.

3. 
Oyun İçerisinde Oyuncular Birbirine İtem veya Karakter Satışı Yaparken (Oyun Parası Veya Gercek Para) Eğer Dolandırılırsanız TurkSRo Destek Birimine Gerekli Kanıtlarınızla Talep Oluşturmalısınız. Atılan Talep Doğrultusunda 2. Kuralda Belirtilen İşlemler Uygulanır. Sorumluluk Size Aittir.

4. 
Oyun İçindeki İtem Ve Karakter Verip/Alma olayı Eğer Bir Karakteri/İtemi Arkadaşınıza Veriyorsanız Çalınıyor Ve Soyuluyorsa Bu Olay Tamamen Sizin Sorumluluğunuzdadır. Biz Kesinlikle Böyle Şeylere Karşıyız Lütfen Hiç Kimseye İtem/Karakter Vermeyin Doğacak Zararlardan TurkSRo Sorumlu Değildir! Böyle Bir Olayda TurkSRo Oyun İçi Genel Kurallar Ve Bilgilendirmeler 2. Madde'yi Takip Edin!

5. Reklam Yapmak Herhangi bir Silkroad oyununun reklamının yapılması yasaktır. Görüldüğü veya şikayet edildiği takdirde reklam yapan oyuncuya ait tüm karakterler uyarılmaksızın Karaktere Delete Atılacaktır.

6. Açılan Sahte Karakterler Oyun içerisinde tanıştığınız yakın arkadaşlarınızın benzer isimleri ile karakter oluşturup eşya veya bilgilerinizi isteyen dolandırıcılar olabilir. Lütfen bu konuda dikkatli olun. Bilgilerinizi kimse ile paylaşmayınız. Karakterinize gelecek zarardan
TurkSRo ekibi sorumlu değildir.

7. Oyun İçerisinde Kendini Görevli Olarak Tanıtanlar Oyun içerisinde kendini
TurkSRo ekibinden birisi olarak tanıtan karakterler olabilir. Bu konuda lütfen dikkatli olunuz ve konuyu www.facebook.com/Dreamcitypvp adresine ekran görüntüsü ile birlikte iletiniz. Sizden karakter bilgileriniz ve eşyalarınız istenildiği takdirde kesinlikle vermeyiniz. [GM]’ler oyunculardan eşya, oyun parası veya şifre gibi bilgiler istemez! Unutmayın ki asıl yetkililerin başında [GM] Veya [TurkSRo Game Asistan] ibaresi bulunmaktadır. Ayrıca tek bir facebook sayfamız vardır www.facebook.com/TurkSRonline tek iletişim Adresimiz olarak kullanılmaktadır.

8. Oyunda bot kullanımı yasak mıdır? Oyunda bot kullanımı yasak değildir.
TurkSRo ekibi olarak bot kullanmamanızı tavsiye ederiz,Oyunculara Rahatsızlık Verilicek Şekilde Bot Kullanımında Bot Korumaları Uygulanabılır,bot tarafından karakterinize gelebilecek herhangi bir zarardan dolayı yardım etmeyeceğimizi bildirmek isteriz.

9. Oyun İçerisinde Size (Free Coin - %100 Artı Basma Stat Basma v.s ) Gibi Program yada Site İsimleri Veren ve Kendisini GM olarak Tanıtan Kişilere İnanmayınız. Bu Kişiler Sizi Dolandırmak İsteyen Kişilerdir. Tüm Sorumluluk Size Aittir.

10. Oyunda En Yüksek + Seviyesi +24 dur. Üzerine Artı Basmanıza Sistem İzin Vermez. Ben Bilmiyorum Elixir Aldım Coin Geri Verirmisiniz Gibi Nedenlerde İşlem Yapılmayacaktır.

11. Oyunda Kazandığınız Coinleri Yardım Amaçlı Olarak Tanıdığınız Kullanıcılara Kendi İsteğinizle Verebilirsiniz. Aksine Sizden Coin Yada İtem İstenmesi Durumunda Bu Durumda Rahatsız Oluyorsanız Eğer Kullanıcının Resmini Çekip Ticket Sitemizden Bize Ulaştırmanız Gereklidir. Israrlar Bir Baska Kullanıcı Tarafından Artı Basarmısın Seklinde Ki Durumlarda Hesabınıza Engel Atılır.Bu Durumda İsteyen Kullanıcının Hesabı Kapatılır. ( Bu Kurala Aykırı Olarak Davranan Israrlı Olarak İtem İstenilmesi Durumunda (GM'lerim Haberi Olmaz Ben Sana yardımcı Olayım Şeklinde) İşlem Yapan Olursa Her iki Tarafında Hesapları Kapatılır.

12. Oyuna En Az 5 Gün ve Üzeri Giriş Yapmayan Tüm Kullanıcılar Haftalık Bakımlarda Delete Havuzuna Düşerler. Eğer Geçerli Bir Nedeniniz Varsa Bu Durum İçin Bizlere Mutlaka Yazınız. Karakterinizin Silinmesi Durumunda Geri İadesi Kesinlikle Olmayacaktır.

 (Bu Konu İçin Düzeltme Yapılmayacaktır. Sorumluluk Size Aittir.)

Not: Oyunun genel kuralları bunlardır, TurkSRo ekibi bildirmeksizin kurallarda değişikliğe gidebilir, yeni kurallar ekleyebilir. Bu yüzden sürekli takip ediniz.

DipNot: Yukarıda Bulunan Kuralları Okudum ve Onaylıyorum.

Oyuna Kayıt Olduktan Sonra Yukarıda Bulunan Kurallar Karşılığında Oluşabilecek Tüm Sorumlulukları Üstleniyorum ve Kabul Ediyorum.